úklid po rekonstrukci

Úklid po stavbě a rekonstrukci

Stavba a rekonstrukce za sebou nechají značný nepořádek a není divu, že jsou uklízecí práce náročné hlavně na čas. Pokud jste se se sjednanými řemeslníky nebo se stavební firmou nedohodli na úklidu po skončení všech potřebných prací, musíte se postarat o uklizení sami, nebo si nalezněte speciální firmu, kde se úklidem po rekonstrukci zabývají. Pochopitelně jste si mohli také sjednat solidní stavebníky a řemeslníky, kteří berou úklid po stavebních úpravách jako samozřejmost a neodejdou dřív, dokud nedokončí vše včetně úklidu.

Po stavbě nebo rekonstrukci následují dva druhy celkového úklidu. Jedná se o hrubý úklid a úklid do čista. Hrubý úklid přijde na řadu v době, kdy jsou prostory dokončeny po stavební stránce. Konkrétně se v následujícím období nebudou provádět žádné zásahy, které způsobují prašnost. Během hrubého úklidu se odklízejí větší odpady a nečistoty, odsávají se prachové nánosy, odstraňují se pozůstatky zaschlých lepidel, barev a silikonů. Poté se provede odstranění prachu suchým nebo mokrým způsobem. Prostory se připraví k dalším pracím, například k pokládce podlah a k instalaci nábytku a technologií.

Úklid do čista zajistí přípravu interiéru k nastěhování či k provozu. V této fázi by měl být prostor už zařízen. Provedou se základní čistící práce. Například půjde o vyluxování a vytření podlah, mytí oken, skleněných příček a žaluzií, omyjí se všechny uvnitř umístěné předměty, vyluxuje se prach ze všech ploch včetně stěn. Umyjí se dveře a futra, parapety, zrcadla, dokonale se odpráší radiátory apod. Poté si můžete být jisti, že se nikdo z vašich zaměstnanců nebo klientů už uvnitř neumaže.

U firem si můžete objednat také konečný úklid po stěhování a úklid po malování. Úklidové firmy provádějí jednorázové úklidy ve firmách, u soukromých vlastníků bytových jednotek a v různých organizacích.

5,698 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (1 hlasů, průměr: 5.00 z 5)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Napište komentář ... děkujeme.
  • Informace o rekonstrukcích a stavbách online

    Kdo by si nepřál vlastnit malý kousek půdy a na něm vysněný domeček. Ať si už představuje pohádkový domeček nebo obyčejnou budku, ve vašich představách je to ten nejúžasnější dům a cítíte se v něm dobře. Pokud se odhodláte si tento sen splnit, můžete narazit na mnoho otázek...

  • U starších domů je vhodné se při rekonstrukcích zaměřit také na úpravu vody, jelikož v určitých oblastech je ve vodě vysoký obsah kovů. Problém s odželezněním vody pomohou v dnešní době spolehlivě vyřešit moderní technologie.

  • Stejně jako má svá pravidla rekonstrukce staveb, tak i při tvorbě webových stránek platí, že by se měla svěřit odborníkům. Tyto stránky spravuje firma New Logic studio, která měla na starost i kódování webu a aktuálně se stará o budování odkazů pro lepší pozice ve vyhledávačích.

  • Jakou máte oblíbenu prodejnu ?
    | Výsledky
    Loading ... Loading ...