nábytek bez úchytek

Trend v interiéru velí: žádné úchytky

Současným hitem, který bude přetrvávat i do budoucnosti, je nábytek zbavený veškerých úchytek.  Interiér díky tomu vypadá elegantněji, navíc je i praktický.

Otvírání zásuvek i skříněk pomocí úchytek nahrazují v moderním interiéru výsuvné systémy, které jsou šikovně schované. Skříňky díky nim snadno otevřete lehkým dotykem ruky nebo kolene na místě, které si sami určíte. Vysunout se dají skoro na maximum, zpátky je pak zatlačíte rukou (obvykle stačí, když do nich lehce strčíte).

Pro bezpečí i snadný úklid

moderní interiér bez úchytek

Zásuvkové systémy mají fascinující vlastnosti: díky tlumičům jsou tiché, takže nehrozí žádné prudké nárazy a bouchání. Ocení je i rodiče malých dětí – ty si při pádu na skříňku nebo zásuvku neporaní hlavu o ostré hrany úchytek. A jestli nechcete, aby dítě zásuvku samo otevřelo, dá se zabudovat dětská pojistka. Velkou výhodou je i snadná údržba – každá hospodyňka ví, jak pracné je čistit plochu kolem úchytek. Hladká dvířka, která nejsou porušená vrty, navíc zůstávají odolná proti vnikání vlhkosti – což je důležité jak u koupelnového, tak i kuchyňského nábytku, který často přijde do kontaktu s vodou i párou.

Ptáte se, jak byste se dostali do skříněk, kdyby vypadla elektřina? Jednoduše, v takových případech můžete zásuvky i dvířka skříněk otevírat manuálně.

Chytře skrytá digestoř

zásuvka bez úchytek

Hitem budoucnosti jsou i výsuvné odsavače páry, zabudované do pracovní plochy. Na první pohled je neuvidíte, stačí ale zmáčknout tlačítko na ovladači a tradááá – digestoř pomalu vyjíždí!

V moderních kuchyních to ale nekončí. V dnešní době může mít motorické pohyblivé vlastnosti téměř každý kus vašeho interiéru, efektně vypadá třeba výsuvná televize, na kterou se stejně zbytečně práší, pokud ji zrovna nesledujete.

Jak udělat dojem na hosty?

televize vyjížděcí

Návštěvu můžete skvěle ohromit taky výjezdným barem různých velikostí a designů. Efektně vypadá třeba skleněný podsvícený bar,  který se v obýváku vynoří v celé své kráse na váš povel  - s už připravenými sklenkami na sekt. Znáte snad jiný způsob, jak víc zapůsobit na přátele?

4,579 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (1 hlasů, průměr: 4.00 z 5)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Napište komentář ... děkujeme.
  • Informace o rekonstrukcích a stavbách online

    Kdo by si nepřál vlastnit malý kousek půdy a na něm vysněný domeček. Ať si už představuje pohádkový domeček nebo obyčejnou budku, ve vašich představách je to ten nejúžasnější dům a cítíte se v něm dobře. Pokud se odhodláte si tento sen splnit, můžete narazit na mnoho otázek...

  • U starších domů je vhodné se při rekonstrukcích zaměřit také na úpravu vody, jelikož v určitých oblastech je ve vodě vysoký obsah kovů. Problém s odželezněním vody pomohou v dnešní době spolehlivě vyřešit moderní technologie.

  • Stejně jako má svá pravidla rekonstrukce staveb, tak i při tvorbě webových stránek platí, že by se měla svěřit odborníkům. Tyto stránky spravuje firma New Logic studio, která měla na starost i kódování webu a aktuálně se stará o budování odkazů pro lepší pozice ve vyhledávačích.

  • Jakou máte oblíbenu prodejnu ?
    | Výsledky
    Loading ... Loading ...